Vlastnosti T-Mobile viaTV

T-Mobile viaTV je IPTV nové generace, která umožňuje uživateli přizpůsobit si televizi a její sledování svým požadavkům a preferencím. Kromě široké nabídky programů v digitální kvalitě nabízí mnoho funkcí, bez kterých se dnes moderní TV již neobejde.

 

Zpětné zhlédnutí až 7 dní

S touto funkcí vám již žádný pořad neuteče. Díky Zpětnému zhlédnutí můžete jakýkoli pořad u vybraných kanálů sledovat až 7 dní po jeho odvysílání (u ostatních 3 dny). Nebo si ho i Nahrát, i když byl odvysílán třeba již minulý týden. Tuto funkcionalitu máte dostupnou nejen v set-top boxu, ale i ve všech ostatních zařízeních připojených k Mobilní TV. Žádný pořad vám tak již neuteče a navíc se na něj můžete podívat kdy chcete a kde chcete.

 

Možnost zastavení televizního vysílání

Kdykoli můžete sledovaný pořad zastavit (a to i u živého vysílání) a poté zase pustit dál. Nezmeškáte tak ani kousek svého oblíbeného pořadu, i když musíte na chvíli třeba odejít od televize.

 

Spuštění pořadu od začátku

Pusťte si pořad, který už běží jednoduše od začátku. Můžete tak například i začít sledovat pořad později a přeskakovat reklamy. Ušetříte tím čas a sledujete opravdu jen to, co chcete.

 

Přetáčení televizního vysílání

Pokud vám ve vysílání něco uteklo, přetočtě si pořad o kousek zpět. A to klidně i u živého vysílání.

 

Nahrávání pořadu

Služba umožňuje jednoduše nahrávat a ukládat pořady a to až na 30 dní. Zdarma je k dispozici 60 hodin nahrávacího prostoru, dokoupit lze dalších 60 hodin. Nahrávat lze nejen přímo v set-top boxu (najdete si pořad v EPG programu a zmáčknete červené tlačítko), ale také přes Mobilní TV (mobilem, přes tablet, PC nebo notebook). Pořad je pak samozřejmě nahraný a dostupný na všech zařízeních. Nahrávat lze i všechny již odvysílané pořady, které jsou dostupné ve Zpětném zhlédnutí.

 

Samoobsluha - dokoupení tématických balíčků a jiných služeb

Objednávání i zrušení si provádí uživatel sám, přímo přes televizní obrazovku. Předpokladem je funční služba T-Mobile viaTV (tarif). V Menu televize si vyberete požadovaný programový balíček a po vložení nákupního PINu, se vám tyto kanály automaticky zpřístupní. Dokoupit lze i třeba dodatečný prostor pro Nahrávání.

Aktuálně nabízíme tyto programové balíčky:

Zahraničí

HBO základ

HBO komplet

Pro dospělé

 

Podrobný popis výše uvedených funkcí včetně jejich ovládání v set-top boxu naleznete v manuálu k set-top boxu.

Služba HBO GO není k tarifům (balíčkům) HBO u služby viaTV z technických důvodů momentálně dostupná. O jejím spuštění budeme na webových stránkách informovat.

Jazyky:

Drobečková navigace:

Home Televize Vlastnosti T-Mobile viaTV