Mám zájem - jak objednat?

Službu viaPhone je v současné době možné objednat prostřednictvím materiálů, jež jste obdrželi od našich prodejců. Tyto materiály také můžete nalézt na těchto www stránkách.

Postup objednání je velmi jednoduchý:

Nejprve se, prosím, ujistěte, zda-li jsou naše služby dostupné v oblasti, kde si ji přejete aktivovat (neřekl-li Vám to náš prodejce přímo).

Přečtěte si, prosím, podmínky, za kterých jsou služby poskytovány (Obchodní podmínky viaHome, Všeobecné podmínky T-Mobile a Podmínky zpracování údajů účastníků),  Ceník služby viaPhone, a pokud s nimi souhlasíte, stačí vyplnit Smlouvu viaPhone a zaslat ji ve dvou podepsaných kopiích na naše Kontaktní Centrum. Následně Vám bude služba zřízena a jednu námi potvrzenou kopii obdržíte zpět.

Pokud Vámi není ve Smlouvě přímo specifikován konkrétní termín k němuž chcete službu zřídit, je datum zřízení služby nejbližší možný termín od data obdržení Vámi podepsané písemné Smlouvy. V tomto případě je služba zpravidla zřízena do čtrnácti dní, obvykle dříve.

Pro zajištění telefonu či telefonního adaptéru, nezbytného pro viaPhone, je potřeba se dopředu dohodnout s Kontaktním centrem na jeho předání (je potřeba zřídit službu a pak podle jejich parametrů zařízení zde nakonfigurovat, což nemusí být na počkání).

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám k dispozici naše Kontaktní centrum.

Drobečková navigace:

Home Telefon Mám zájem - jak objednat?